Jak wybierać oczyszczacz powietrza do domu, a na co zwracać uwagę przy wyborze oczyszczacza do biura

13 grudnia 2018

Oczyszczacze powietrza stają się dla wszystkich, szczególnie zimą czymś normalnym. To jedyne, co można zrobić aby w jakikolwiek sposób zminimalizować sutki zanieczyszczeń, które sieją spustoszenie w naszych organizmach.

Jak wybierać oczyszczacz powietrza do domu?

Niestety rzadko zdarza się, aby jeden oczyszczacz powietrza był w stanie zagwarantować nam dokładne oczyszczenie. Im większy jest nasz dom, tym na większe wydatki będziemy musieli się nastawić. Znakomicie wychwytują kurz: może okazać się, że będziemy je ścierać 3 razy mniej. Najczęściej poleca się ustawienie oczyszczacza w otwartej przestrzeni. Mogą to być salon z aneksem, kawalerka bez ścianek, korytarz. Musimy pamiętać, aby w domu była odpowiednia cyrkulacja powietrza. Zwiększy ona oczyszczanie, a na podłodze nie będą osiadały żadne pyły.

Oczyszczacze do biura – jakie wybrać?

Takie urządzenia równie dobrze sprawdzą się w biurach, zwłaszcza jeśli znajdują się one w centrum dużych miast. To właśnie tam jesteśmy narażeni na jeszcze więcej ataków ze strony zabójczych i rakotwórczych czynników znajdujących się w powietrzu. Jakość powietrza w pracy jest bardzo ważna dla naszej efektywności, dlatego ważne jest, aby pracodawca zapewnił swoim pracownikom dostęp do świeżego, dobrej jakości powietrza. Musimy pamiętać, że w ten sposób przyczyniamy się do zwiększenia kondycji naszych pracowników i ich zdrowia.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *